KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14094002
nr 1409 4002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 93/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:12:50
1/8 17:31:33
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1409 4002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 2 augusti 2021 |
| 1/8 17:31:33 | 1 | Vinnande bud |
Gérard Titus-Carmel